Daily Archives: 21 lutego 2013

Moda na studiach wyższych

Najróżniejsze barwy, fasony – to wszystko nie na pokazie mody, ale na uczelniach wyższych.Każda studentka i każdy student wygląda czasem lepiej niż modele w żurnalu. Studenci ubierają się modnie, a co ważniejsze, że ubierają się dość ekstrawagancko. Studenci nie mają żadnych oporów, jeśli chodzi o ubieranie się. Głównym powodem tego jest przed wszystkim to, że studia wyższe przyciągają ludzi z różnych miejsc, różnych kultur i obyczajów, a ludzie ci wnoszą swoją osobowość przez właśnie codzienne ubieranie się. Poza tym nawet ci studenci, którzy na co dzień ubierają się zwyczajnie, którzy nie wyróżniają się z tłumu, gdy trafią na studia, gdzie nikt ich nie zna, w nowym wielkim mieście, chcą wyróżniać się, odważniej się ubierają i tym samym tworzą tą specyficzną mozaikę odzieżową. Największym plusem jest to, że studia wyższe to przede wszystkim wielkie skupiska ludzi, którzy są tolerancyjni, więc każdy może ubierać się, jak lubi. Może wyrażać siebie swoim strojem.